۰۳ – تعادل نش در بازی‌های شکل گسترده

در این ویدیو با مفهوم تعادل نش در بازی‌های شکل گسترده آشنا می‌شویم.

این نوشته در اقتصاد, بازی‌های پویا, نظریه بازی‌ها, ویدیوهای محمد ارسال و , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

2 پاسخ به ۰۳ – تعادل نش در بازی‌های شکل گسترده

  1. بازتاب: نظریه بازی‌ها ۱۵ – تعادل نش در بازی‌های شکل گسترده | لذت یادگیری اقتصاد

  2. محمد می‌گوید:

    با سلام و تشکر از سایت بسیار عالیتون. مطمنا با این کار خیر دنیا و آخرت پشت سر شما خواهد بود.
    دو سوال داشتم از شما ممنون میشم اگر پاسخ بدهید:
    1. در مورد شبکه های حسگر بیسیم که در بحث مسیریابی اش میشود ار نظریه بازیهای پویا هم استفاده کرد(طبق مقاله ای که خوانده ام) میخواستم ببینم در این شبکه ها آیا هر سنسور نود میشود یک بازیگر ما یعنی مثلا امکان دارد ما n بازیگر داشته باشیم و دیگر به شکل 1و2 بعداز 2 باز 1 و به شکلی که در مثال ویدیو برای دو بازیگر گفته شده نباشد؟ بعد اگر همچین حالتی هست برای نوشتن سودها هم به این ترتیب با یدشامل n جمله باشد این درست است ؟
    2. در مورد قسمتی که در ویدیو به نام تهدید بی اعتبار یاد شده است میخواستم ببینم آیا کلمه انگلیسی irregular change میتواند ترجمه همین مفهوم باشد و آیا ما این تعریف را علاوه بر اینکه روی یک استراتژی داریم میتوانیم بگوییم که مثلا این نود یک نود تهدید بی اعتبار است؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>