همراهی

آرمان «کلاس درس» فراهم کردن آموزش رایگان و در سطح اول جهانی یافته‌های علم برای همه دانش‌آموزان فارسی‌زبان سراسر دنیاست. ما بر این باوریم که مرزهای مالی و جغرافیایی جهان فعلی نباید مانع حق دسترسی انسان‌ها به آموزش باکیفیت باشد. اگر شما هم با ما هم‌آرمان‌اید، اگر شما هم براین باورید که مهیاکردن آموزش و شرایط اندیشیدن شاهراه بهبود زندگی انسان‌هاست، ما از کمک‌های شما از صمیم قلب استقبال می‌کنیم. چه کمک‌هایی؟ شما حداقل در چندجنبه می‌توانید همراه ما باشید:

دست در دست هم دهیم به مهر - میهن خویش را کنیم آباد

  • معرفی کلاس درس به دیگران: یکی از مهم‌ترین کمک‌های شما به ما معرفی این‌جا به دیگران از طریق ایمیل، شبکه‌های اجتماعی یا به صورت کلامی و پیامک است. فراموش نکنید که معرفی این‌جا حتی به یک نفر می‌تواند سرآغاز معرفی این‌جا به صدها و هزاران نفر در یک زنجیره باشد و شما در پاداش و لذت این زنجیره آموزش سهم بزرگی خواهید داشت.
  • اگر می‌خواهید معلم کلاس درس باشید می‌توانید این ویدیوی آموزش ساخت ویدیوهای کلاس درس را تماشا کنید. سپس دو ویدیوی نمونه از مبحث مورد نظر خود ساخته و در وبسایت یوتیوب (یا هر وبسایت دیگری) آپلود کنید و پیوند آن را برای ما ارسال کنید و ما برای ادامه همکاری احتمالی با شما تماس خواهیم گرفت.
  • اگر معلم هستید می‌توانید ویدیوهای ما را در اختیار دانش‌آموزان خود قرار بدهید تا به عنوان مکمل کلاس از آن‌ها استفاده کنند. فراموش نکنید که کلاس درس ما رقیب کلاس‌های درس مدارس نیست! در حال حاضر بسیار از مدارس مطرح امریکا از نظام آموزشی ویدیویی استفاده می‌کنند و این نظام نقش معلم را از یک ارایه‌دهنده درس به یک دوست و رهبر تغییرداده. اگر مایلید کلاس درس شما هم به یک کلاس هیجان‌انگیز برای دانش‌آموزان تبدیل شود، با ما تماس بگیرید.
  • اگر دانش آموز هستید، ویدیوهای ما را ببینید! اگر دوست داشتید به ما بگویید و اگر دوست نداشتید هم حتما به ما بگویید تا ما اشکال آن‌ها را رفع کنیم. از همه این‌ها مهم‌تر، اگر در مورد ویدیوهایی که می‌بینید سوالی دارید زیر هر ویدیو آن را بپرسید تا فرصتی برای پرسش و پاسخ عمومی فراهم شود.
  • تکثیر ویدیوهای ما روی سی‌دی و دی‌وی‌دی. اگر کسی را می‌شناسید که به اینترنت دسترسی ندارد، شما می‌توانید ویدیوهای ما را روی سی‌دی یا حافظه‌های کوچک به دست او برسانید و این کمک بسیار بزرگی به ما و آموزش عمومی خواهد بود.
  • نظرات شما در مورد کیفیت آموزشی ویدیوها به بهبود کیفیت آن‌ها کمک شایانی خواهد کرد. شما می‌توانید با درمیان گذاشتن نظرات خود ما را در هرچه بهتر شدن آموزش کلاس درس همراهی کنید.